About Us

COMPANY PROFILE

 

Dosáhnout dokonalosti a pomoci sportovcům se neustále zlepšovat na všech úrovních, to je cílem značky Rudy Project, která na základě dlouholetých zkušeností vyvíjí unikátní výrobky. Od vzniku společnosti v roce 1985 v sobě výrobky Rudy Project mistrovsky kombinují špičkovou technologii a vyladěný design spolu s typicky italským stylem a citem pro detail. Firmě se podařilo vytvořit jedny z nejlepších sportovních brýlí na světě, super bezpečné helmy a další sportovní vybavení. Rudy Project myslí i na sportovce s potřebou korekce zraku, vyvinuli hi-tech řešení pro dioptrické brýle. 
Světové legendy cyklistiky, motokrosu, triatlonu a mnoha dalších sportovních disciplín reprezentují značku Rudy Project nejen při závodech, v tréninku, na stupních vítězů, ale i mimo sportoviště. Ať už se jedná o sportovní helmy nebo sluneční brýle. 
Ve spolupráci s těmi nejlepšími sportovci vyvíjí značka Rudy Project unikátní produkty s moderním designem, aerodynamikou a za použití nejnovějších technologií. Rudy Project podporuje a nabízí vybavení pro tisíce profesionálních sportovců a sportovních nadšenců po celém světě. Výsledkem práce celého týmu vývojářů je kolekce produktů, které zvyšují bezpečnost, pohodlí a především výkon v jakémkoli sportu, pro které jsou určeny. Rudy Project je celosvětový výrobce a distributor špičkových slunečních brýlí, přileb a dioptrických obrub na nejvyšší technické úrovni. Rudy Project, založený v italském Trevisu v roce 1985, je již více než 30 let globálním lídrem v oblasti sportovních brýlí. Prodejem výrobků ve více než 60 zemích po celém světě společnost znovu potvrdila své mezinárodní postavení, v čele s druhou generací majitelů, Cristiano a Simone Barbazza

RUDY PROJECT IS THE CHOICE OF CHAMPIONS

Athletes are at the core of Rudy Project’s heritage and mission. Our products have been worn and tested by thousands of world-class athletes and premiere organizations in a variety of sports, everyday, all over the world. For more than 30 years Rudy Project has been committed to technology and technological innovations to offer unique solutions for athletes and weekend warriors. #ElevateYourPerformance

Rudy World

RESEARCH AND DEVELOPMENT

Technology and advanced science are the heart of Rudy Project. Since 1985 all Rudy Project products masterfully blend cutting-edge technology and aesthetically sculpted design, along with Italian styling and attention to detail, to make some of the world’s best eyewear, hi-tech prescription solutions, helmets and sports gear. Our craftsmen use the highest quality materials and manufacturing techniques to create lightweight, comfortable and extremely functional eyewear.